POZNAJMY SIĘ


I oto jestem. Mam na imię Pola i witam Cię czytelniku na moim blogu :)


Mój romans z książkami rozpoczął się wieki temu, kiedy to, jako trzylatka doszłam do wniosku, że książki są zdecydowanie lepsze niż lalki i lizaki. Od tamtego czasu aż po dziś dzień książki są ze mną wszędzie. W zasadzie to nawet nie tak, że sama się nimi otaczam, one po prostu ciągle za mną łażą. Mówią do mnie, szepcą, podsycają ciekawość i robią te wszystkie rzeczy, które sprawiają, że nie potrafię się od nich uwolnić. Doszło do tego, że zajęłam się nimi na studiach, a obecnie robię to zawodowo. Rozmawiam z nimi, układam na półkach i dbam, aby znalazły nowe domy i właścicieli. Czasami zdarza się, że je czytam. Dobra, miało być szczerze, czytam je ciągle, gdzie się da i jest to jedna z niewielu czynności, na którą mam czas nawet jak go nie mam, czyli praktycznie codziennie. 

Wcześniej nigdy nie pomyślałam, żeby o nich pisać, dzielić się nimi i to na blogu. Wszak tego kwiatu jest pół światu, a raczej Internetu. Dobra, znowu kłamie, myślałam o tym wielokrotnie, bo ja bardzo lubię pisać, a jeszcze bardziej lubię się dzielić. Niedawno okazało się, że moi znajomi uważają to za genialny pomysł, w sensie ja i blog o książkach. Łobuzy! Rozbudzili we mnie tę dawno uśpioną myśl i nie było już odwrotu. Machina w mojej głowie ruszyła. I oto jestem. 

Chcę pisać i dzielić się, bo dzielenie się jest super i książki są super, w zasadzie zdecydowanie bardziej super niż wiele innych rzeczy. A Ty czytelniku bloga, przypadkowy przechodniu, jeśli dobrnąłeś do tego momentu, to dziękuję, że wpadłeś i proszę zostaw po sobie ślad.

Znajdziesz mnie też na Facebooku
Możesz się też skontaktow ze mną mailowo bookowa.dziewczyna@gmail.com  

Dziękuję za poświęcony czas i zapraszam częściej! :)
Pozdrawiam :)


6 komentarzy:

 1. Masz super styl pisania, pozdrawiam! :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzielenie się swoją miłością do książek to wspaniała sprawa. Co wiecej, przyciągasz ludzi, którzy również nie wyobrażają sobie życia bez książek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje, to jeden z najbardziej motywujących komentarzy od początku istnienia tego bloga :)

   Usuń
 3. Piękne podejście do książek :) A zawodowo czym dokładnie związanym z książkami się zajmujesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawodowo jestem bibliotekarką, aczkolwiek chwilowo w księgarni :)

   Usuń